Strona główna Wyjazdy - ONdance Events Letnie Soulzoukowanie – special edition

Letnie Soulzoukowanie – special edition

Zapraszamy Was serdecznie na wyjątkowe warsztaty z Soulzouka – metodologii nauki Zouka Brazylijskiego podbijącą cały zoukowy świat.🌎
Dzięki, tym 10h warsztatów nauczysz się prowadzić każdą partnerkę i rozumieć każdego partnera. Zbudujesz wyjątkowe connection w tańcu, nauczysz się zdrowych, biomechanicznych metod prowadzenia oraz zrozumiesz jak bawić się tańcem niezależnie od poziomu zaawansowania zouka.

CENNIK
➡️EARLY BIRD PASS – pierwsze 10 osób
*190PLN
**230PLN – special pass
➡️I próg  – kolejne 15 osób
*220PLN
**260PLN – special pass
➡️II próg – ostatnie 15 osób
*250 PLN
**290PLN – special pass
* W cenie passa 10h warsztatów i trening w sobote.

** W cenia pass 11h warsztatów, trening tańca w piątek i sobote.

Wydarzenie zostało zakończone.

Harmonogram

PIĄTEK - special pass tylko

20:00 - 21:00
lekcja przedimprezowa
Instruktorzy
Kris & Ola
21:00 - 00:-0
practis

Sobota

12:00 - 18:00
warsztaty
Instruktorzy
Kris & Ola

Niedziela

Kris & Ola
Kris & Ola
💥Kris poznał zouka w 2009 roku, gdy mieszkał w Londynie. Od razu rozpoczął pracę nad rozpowszechnianiem tego stylu w swoim mieście. Do tej pory był instruktorem Salsy i Bachaty, ale nowo odkryty taniec pochłonął go bez pamięci. W 2011 roku będąc w Brazylii poznał twórcę SoulZouka - Chinę i z jego pomocą rozpoczął zgłębianie tej metodologii. Kris współorganizował własne imprezy Chill Out Zouk i dzięki temu stał się widoczny na londyńskiej scenie tańca. W 2015 zrobił szkolenie jako instruktor SoulZouka, a zaraz po otrzymaniu certyfikatu zaangażował się w popularyzację tej metodologii w Wielkiej Brytanii i z czasem w Europie. Podczas uczenia tańca, Kris korzysta z innych znanych praktyk takich jak: medytacja, Qigong, Tai Chi, ale także terapia tańcem i kontakt improwizacją. Jego droga taneczna nie skupia się tylko na ruchu, ale także stawia na wewnętrzny rozwój, budowanie wrażliwości oraz empatię w stosunku do partnera i świata. 💥Swoją taneczną historię Ola zaczynała w wieku 7 lat przychodząc na pierwsze zajęcia z akrobatyki i tańca sportowego. Będąc jeszcze w podstawówce zapisała się na taniec towarzyski jednak prawdziwą pasję odkryła w krokach jazzowych. Jazz towarzyszył jej przez kilka lat treningów i występów w MDK. Do tańców socjalowych namówiła ją siostra, przyprowadzając ją na pierwsze zajęcia salsy. Ola bardzo szybko wpadła w salsowy wir imprez i festiwali. Jeździła często po kraju i za granicę szlifując kroki salsy i bachaty, gdy w 2012 natknęła się na zouka. To właśnie ten taniec w magiczny sposób skradł jej serce. Bardzo szybko miłość do zouka przerodziła się w pokazy oraz pierwsze kursy prowadzone przez Olę. W 2016 Ola rozpoczęła współprace z Krisem, który wprowadził ją w świat Soulzouka. Współpraca szybko zaowocowała w liczne propozycje wyjazdów warsztatowych oraz pierwsze regularne zajęcia SoulZouka w Warszawie. Ola jast absolwentką Akademii Muzycznej, kierunku „ Choreografia i techniki tańca” w Łodzi. Szkoli się również z technik tańca klasycznego, współczesnego, kontakt improwizacji i wszystkiego „co wpadnie jej w ręce” 😉 Na co dzień prowadzi regularne zajęcia zouka i bachaty w Warszawie.

Data

01 - 02 grudzień 2021
Zakończone!

Czas

20:00

Koszt

190.00 zł

Lokalizacja

El Palacio del Tango
Wybrzeże Kościuszkowskie 21A, 00-390 Warszawa

Organizator

Aleksandra Kowalczyk

Instruktorzy

 • Kris & Ola
  Kris & Ola

  💥Kris poznał zouka w 2009 roku, gdy mieszkał w Londynie. Od razu rozpoczął pracę nad rozpowszechnianiem tego stylu w swoim mieście. Do tej pory był instruktorem Salsy i Bachaty, ale nowo odkryty taniec pochłonął go bez pamięci.
  W 2011 roku będąc w Brazylii poznał twórcę SoulZouka – Chinę i z jego pomocą rozpoczął zgłębianie tej metodologii. Kris współorganizował własne imprezy Chill Out Zouk i dzięki temu stał się widoczny na londyńskiej scenie tańca.
  W 2015 zrobił szkolenie jako instruktor SoulZouka, a zaraz po otrzymaniu certyfikatu zaangażował się w popularyzację tej metodologii w Wielkiej Brytanii i z czasem w Europie. Podczas uczenia tańca, Kris korzysta z innych znanych praktyk takich jak: medytacja, Qigong, Tai Chi, ale także terapia tańcem i kontakt improwizacją. Jego droga taneczna nie skupia się tylko na ruchu, ale także stawia na wewnętrzny rozwój, budowanie wrażliwości oraz empatię w stosunku do partnera i świata.
  💥Swoją taneczną historię Ola zaczynała w wieku 7 lat przychodząc na pierwsze zajęcia z akrobatyki i tańca sportowego. Będąc jeszcze w podstawówce zapisała się na taniec towarzyski jednak prawdziwą pasję odkryła w krokach jazzowych. Jazz towarzyszył jej przez kilka lat treningów i występów w MDK. Do tańców socjalowych namówiła ją siostra, przyprowadzając ją na pierwsze zajęcia salsy. Ola bardzo szybko wpadła w salsowy wir imprez i festiwali. Jeździła często po kraju i za granicę szlifując kroki salsy i bachaty, gdy w 2012 natknęła się na zouka. To właśnie ten taniec w magiczny sposób skradł jej serce. Bardzo szybko miłość do zouka przerodziła się w pokazy oraz pierwsze kursy prowadzone przez Olę. W 2016 Ola rozpoczęła współprace z Krisem, który wprowadził ją w świat Soulzouka. Współpraca szybko zaowocowała w liczne propozycje wyjazdów warsztatowych oraz pierwsze regularne zajęcia SoulZouka w Warszawie.
  Ola jast absolwentką Akademii Muzycznej, kierunku „ Choreografia i techniki tańca” w Łodzi. Szkoli się również z technik tańca klasycznego, współczesnego, kontakt improwizacji i wszystkiego „co wpadnie jej w ręce” 😉 Na co dzień prowadzi regularne zajęcia zouka i bachaty w Warszawie.

 • Chris & Martika
  Chris & Martika

  💥Marta zaczęła przygodę z tańcem 12 lat wstecz. Początkowo uczyła się tańców solowych (reggaeton, samba brazylijska). Szybko zainteresowała się światem tańców socjalowych, które eksplorowała przez wiele lat (salsa, bachata, kizomba). Jej największą pasją stał się zouk brazylijski, który trenuje intensywnie od 3 lat. Regularnie szlifuje umiejętności pod okiem warszawskich instruktorów, pobierała także wiedzę i inspirację od uznanych artystów zagranicznych na europejskich zoukowych wydarzeniach (Amsterdam, Praga). Jest obecnie aktywnym członkiem dwóch zoukowych grup choreograficznych (The Beetles, Vera Ladies Project).
  W tańcu zwraca szczególną uwagę na poprawność techniczną oraz na energię tworzącą się między partnerami. Zouk pozwala jej w pełni wyrażać siebie oraz sprawia, że na parkiecie jest jedną z tych osób, które cały czas się uśmiechają

 • Beata&Paweł